VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH STAVEBNÍ SPOLEČNOSTI

s dlouholetými zkušenostmi v ČR a Německu

We speak english

Odkazy na další weby s tematickou stavebních firem a související

Zimní zahrady jako součást domu si v posledních letech získávají stále větší oblibu. Je mnoho důvodů, proč se pustit do výstavby zimní zahrady. Část klientů vnímá zimní zahradu jako komfortní zvětšení obytného prostoru domu, někdo touží po intenzívnějším pěstování oblíbených rostlin během zimního období, kterým se ve vytápěném domě tolik nedaří, další skupina zbudování zimní zahrady bere jako další krok směrem do okolní přírody.

Půjčovna stavebních strojů Vyrent disponuje širokou nabídkou výkonných stavebních strojů. Stavební firmy si mohou stroje nejen půjčit, ale také zakoupit nové nebo použité stavební stroje, jejich příslušenství a náhradní díly stavebních strojů. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis strojů pro stavebnictví.

Cihlové obklady Elastolith - jednoduchá montáž a nejnižší cena.

Základy domů, příprava pro základové desky RD , základy plotů, zdiva.

Odkazy na další weby týkající se stavebeních prací, výstavby rodinných domů a bytů a spřátelené weby

Sprchové kouty, Návrhy interiérů

Truhlářské sdružení Smejkal a Jura vyrábí atypický nábytek, vybavení firem a rodinných domů. Vybavení interiérů včetně dekorativní keramiky a vitrážního uměleckého skla.

vodohospodářské a inženýrské stavby Vyškov a Brno.

Vybavování domů a bytů textiliemi Brno. Realizace moderních i stylových interiérů - hotelů, historických objektů, kancelářských prostor a rodinných domů.

Kastlová okna (vnější i vnitřní křídla se otevírají dovnitř) jsou nejčastěji používanou variantou v historické zástavbě většiny měst. Pro historické a kulturní památky jsme schopni vyrobit potřebné - např. dveře, okna, kostelní lavice apod.

Kamerové systémy Brno - zabezpečení staveb

Ubytování, penzion Krkonoše. Penzion Modrokamenná bouda byl kompletně zrekonstruován v roce 2001.

Ubytovna vhodná i pro pracovníky stavebních firem pro dlouhodobé i krátkodobé ubytování firemních i soukromých klientů

Rodinný penzion U Fanouše

watcheszs.com voawatches.com replica rolex watches watchesj.com https://www.watchesw.com/ https://www.watchesd.com/ https://www.watchesg.com/ replica watches replica watches rolex replica softwarewatches replica watches replica rolex https://www.loanswatches.com https://www.realestatewatches.com fake watches rolex replica replica watches fake watches https://www.emailwatches.com/